Dziewięć trików na powiększenie libido

6186-7174-ico-wu.jpg

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka sprawdzonych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i kochanki satysfakcja ze zbliżenia była dużo większa.

Przedstawiam parę prostych rad, aby w twoim łożu zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj ją
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie produkować hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania wykazały, iż dotyk ożywia produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która scala pary ze sobą. Wynik jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może powiększyć ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o 69 procent – do takiego wniosku doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto światło słońca obniża poziom melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność oraz popęd seksualny. Solarium też tak działa.
3. Urządzaj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz czuły. Ustalili oni, iż filmy romantyczne zwiększają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o 10 %. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie znalezienie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie i wzwody są dozorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz obowiązkom łóżkowym, gdy pojawi się tego rodzaju konieczność. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się odprężony, a do twojego penisa przypływa większa dawka krwi.

5. Pij sok z granatu
Na co dzień wypijaj szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, tadalis
iż owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego sprawia, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Otaczaj się wonią wanilii

Woń wanilii skutecznie wzmaga napływ krwi do członka – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają wyzbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że kupowanie lodów waniliowych jest dużo mniej kłopotliwe niż wyposażanie się w leki na potencję.
7. Odżywiaj się prawidłowo
Jeśli facet je zbyt mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. Zatem należałoby włączyć do jadłospisu sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij też o witaminie C, która powiększa poziom oksytocyny w organizmie i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Rzuć tytoń

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, utrudniając napływ krwi do penisa. Pewne doświadczenie wykazało, że już 2 papierosy mogą sprawić, iż erekcje będą bardziej miękkie. Nie zapominajmy również o innych ujemnych atrybutach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie viagra bez recepty

« (Previous Post)
(Next Post) »

Comments are Closed